zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 14 kwietnia 2021

Sierpniowy koncert Slipknot nie odbędzie się w terminie

17.05.2020 12:27  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

W związku z zagrożeniem spowodowanym rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 zespół Slipknot odwołał planowaną trasę po Europie. Koncert, który miał się odbyć 3 sierpnia 2020 roku w polskiej "Ergo Arenie", również nie dojdzie do skutku. Obecnie kapela pracuje nad nowymi terminami na lato 2021 roku.

Slipknot, Łódź 6.02.2020, fot. Verghityax
Slipknot, Łódź 6.02.2020, fot. Verghityax

W oświadczeniu organizatora czytamy: "Posiadane bilety na koncert będą honorowane w nowym terminie wydarzenia, a jego datę postaramy się podać jak najszybciej. Zachęcamy do zatrzymania zakupionych wejściówek do podania kolejnych informacji.

W związku z powyższą zmianą, umożliwiliśmy już dokonywanie zwrotów wejściówek w miejscu ich zakupu".

Slipknot nadal promuje "We Are Not Your Kind", swój szósty longplay studyjny. Na płycie znalazło się czternaście kompozycji, które Amerykanie zarejestrowali w "EastWest Studios" w Los Angeles. Do produkcji ponownie zaangażowany został Greg Fidelman. Praca nad materiałem zajęła muzykom dwa lata.

W marcu 2019 roku Chris Fehn został usunięty ze Slipknot po ponad dwudziestu latach współpracy. Bezpośrednią przyczyną rozstania był pozew o nienależyty podział zysków, który muzyk złożył przeciwko pozostałym członkom zespołu.

W sierpniu 2019 roku muzycy Slipknot zapowiedzieli premierę eksperymentalnego albumu, pt. "Look Outside Your Window". Materiał pochodzi jeszcze z sesji nagraniowej do albumu "All Hope Is Gone" z 2008 roku. Corey Taylor określił te utwory jako utrzymane w stylu Radiohead.

Tagi: Slipknot, Jinjer
Komentarze
Dodaj komentarz »