zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 1 czerwca 2023

"Impact Festival" odwołany, Korn zagra samodzielny koncert

28.05.2020 20:58  autor: Verghityax, źródło: Live Nation

"Impact Festival", który miał odbyć się 2 czerwca 2020 roku w Łodzi, nie dojdzie do skutku. Jednocześnie organizator poinformował, że Korn - headliner odwołanego wydarzenia - zagra samodzielny koncert. Odbędzie się on 31 maja 2021 roku na warszawskim "Torwarze".

Korn, Łódź 7.06.2016, fot. Verghityax
Korn, Łódź 7.06.2016, fot. Verghityax

W oświadczeniu czytamy: "Informujemy, że 'Impact Festival', zaplanowany na 2 czerwca, nie odbędzie się. Uważnie obserwujemy bezprecedensową sytuację i jest jasne, że festiwal nie może się odbyć. Równocześnie z radością informujemy, że Korn, który miał być headlinerem tegorocznej edycji festiwalu, zagra solowy koncert w Warszawie na 'COS Torwar' 31 maja 2021 roku.

Wszyscy fani, którzy zakupili bilet na 'Impact Festival', mają możliwość wymiany biletu na warszawski koncert grupy Korn w tej samej kategorii cenowej przed rozpoczęciem ogólnej sprzedaży na majowy koncert (począwszy od 3 czerwca). Bileteria, za której pośrednictwem zakupiłeś bilet, skontaktuje się z wszystkimi.

Dla pozostałych fanów sprzedaż biletów na koncert ruszy 17 czerwca o 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl".

Na "Impact Festival", oprócz Korna, zagrać mieli Bring Me the Horizon, Of Mice & Men, Royal Republic, Skillet i The Last Internationale.

Korn promuje obecnie "The Nothing", trzynasty longplay studyjny w swoim dorobku. Tytuł został zaczerpnięty z "Niekończącej się opowieści", w której tajemnicza siła, nazywana Nicością, powoli pożerała Krainę Fantazji. Na "The Nothing" znalazło się trzynaście autorskich kompozycji, które wyprodukował Nick Raskulinecz - wcześniej pracował on z zespołem przy "The Serenity of Suffering". Miksami zajął się Josh Wilbur, za mastering odpowiada Ted Jensen. Dwa z utworów napisane zostały z pomocą gości: "You'll Never Find Me" powstał przy udziale Billy'ego Corgana z The Smashing Pumpkins, z kolei przy "This Loss" pracował John Feldmann z Goldfinger. Album ukazał się 13 września 2019 roku nakładem Roadrunner Records.

Komentarze
Dodaj komentarz »