zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 22 września 2023

Rosk zagra koncert online

29.05.2020 20:14  autor: Verghityax, źródło: profil Rosk na Facebooku

Rosk zapowiedział koncert online - odbędzie się on 6 czerwca 2020 roku. Wydarzenie stanowi część cyklu "Sharing is Caring Events", w ramach którego dobrowolne wpłaty widzów przeznaczane są na utrzymanie lokalu "No Problem", artystów oraz cele charytatywne. Występ rozpocznie się o godzinie 20:00.

Rosk promuje obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Remnants". Premiera w formacie cyfrowym, na CD oraz na winylu odbyła się 7 listopada 2019 roku za sprawą Pagan Records. Materiał na "Remnants" formacja zarejestrowała w czerwcu 2019 roku w "Nebula Studio". Jest to wydawnictwo akustyczne. Za oprawę graficzną odpowiadają Krzysztof Wroński Artwork i Stanislav Lament.

Stołeczny Rosk zadebiutował 11 stycznia 2017 roku albumem "Miasma". Na wydawnictwie znalazły się cztery autorskie kompozycje. Wszystkie partie instrumentalne zespół nagrał w warszawskim "Nebula Studio", a ścieżki wokalne w "URW Studio". Za miksy i mastering odpowiada Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Okładkę wykonał szwedzki rysownik i fotograf Sagby.

Tagi: Rosk
Komentarze
Dodaj komentarz »