zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 19 czerwca 2024

"Summer Dying Loud" się nie odbędzie

29.05.2020 16:43  autor: Verghityax, źródło: profil "Summer Dying Loud" na Facebooku

Organizator "Summer Dying Loud" w Aleksandrowie Łódzkim poinformował, że tegoroczna edycja wydarzenia nie dojdzie do skutku w planowanym terminie. Festiwal przeniesiony został na dni od 9 do 11 września 2021 roku.

Asphyx, Ostry Grun 23.07.2016, fot. Verghityax
Asphyx, Ostry Grun 23.07.2016, fot. Verghityax

W oświadczeniu organizatora czytamy: "Niestety, już dłużej nie możemy wisieć w próżni i czekać na magiczne samorozwiązanie sytuacji. Z ciężkim sercem, ale pełni wiary w jej słuszność, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu XII edycji festiwalu 'Summer Dying Loud' na 2021 rok, a dokładnie na 9, 10 i 11 września przyszłego roku.

Dołożymy wszelkich starań, by całość dotychczas ogłoszonego line-upu zaprezentowała się w przyszłym roku w stosunku 1:1.

I teraz wielka prośba do Was!

Ten festiwal nigdy nie przetrwałby bez Was i Waszego wsparcia. Wielokrotnie otrzymywaliśmy od Was wyrazy sympatii dla nas i naszej pracy. My z kolei odwdzięczaliśmy się za tę sympatię, dostarczając Wam produkt finalny w postaci kolejnych edycji festiwalu - najlepiej, jak tylko potrafiliśmy. Dlatego prosimy Was, byście zachowali zakupione karnety do przyszłego roku.

Nie możemy jednak wykluczyć, że ktoś z Was zechce jednoznacznie zrezygnować z udziału w przyszłorocznym SDL. W niedługim czasie zaprezentujemy procedurę zachowania lub zwrotu biletów w porozumieniu z naszym dystrybutorem.

Postaramy się uczynić edycję 2021 jeszcze bardziej wyjątkową, pomysły już kotłują się w naszych głowach!

Dbajcie o siebie, bądźcie zdrowi, słuchajcie muzyki i nadal trzymajcie za nas kciuki!"

Na "Summer Dying Loud" wystąpić mieli Asphyx, Napalm Death, Anathema, Enslaved, Tiamat, Tides From Nebula, Me And That Man, Night Demon, Fleshworld, The Dead Goats, Ragehammer, Only Sons, Deszcz, Dom Zły, Katla, Diuna, Motorowl i Year of the Cobra.

Komentarze
Dodaj komentarz »