zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 1 czerwca 2023

Koncertowy klip do "A Forest" Behemoth

30.05.2020 17:26  autor: Verghityax, źródło: profil Behemoth na Facebooku

Behemoth udostępnił koncertowy klip do "A Forest", tytułowego utworu z ostatniej EP-ki. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 29 maja 2020 roku za sprawą New Aeon Musick.

Za realizację obrazu odpowiada ekipa Volca Media.

Na EP-ce znalazł się studyjny oraz koncertowy cover utworu "A Forest" The Cure, w którym gościnnie zaśpiewał Niklas Kvarforth ze szwedzkiego Shining. Oprócz tego, zespół przygotował dwie autorskie kompozycje: "Shadows ov Ea Cast upon Golgotha" i "Evoe".

Lista utworów:

1. A Forest
2. A Forest (live)
3. Shadows ov Ea Cast upon Golgotha
4. Evoe

Behemoth nadal promuje swój ostatni longplay studyjny, zatytułowany "I Loved You At Your Darkest". Materiał zarejestrowany został w kilku różnych studiach na terenie Polski i USA, w tym w "Monochrom Studio". Sesja nagraniowa odbyła się pod okiem Haldora Grunberga z "Satanic Audio", Daniela Bergstranda, Filipa Hałuchy, Ignacego Gruszeckiego i Dariusza Budkiewicza. Miksami zajął się Matt Hyde. Za mastering odpowiada Tom Baker. Na płycie gościnnie zagrała siedemnastoosobowa polska orkiestra pod dyrekcją Jana Stokłosy, a także Siegmar z Vesanii na samplach, Michał Łapaj z Riverside na organach Hammonda oraz Jan Galbas na wokalu.

Tagi: Behemoth
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Koncertowy klip do "A Forest" Behemoth
Arch_Stanton (gość, IP: 88.156.143.*), 2020-06-01 00:07:19 | odpowiedz | zgłoś
Pomysl super, wykonanie poprawne, vocal marny