zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 30 września 2023

"Under Rapture" z "Live Ritual NYC MMXIX" Soulfly

1.06.2020 09:24  autor: Verghityax, źródło: profil Soulfly na Facebooku

Soulfly wypuścił "Under Rapture", drugi utwór z ostatniej EP-ki koncertowej, zatytułowanej "Live Ritual NYC MMXIX". Materiał dostępny jest jedynie w postaci cyfrowej na serwisach Spotify, Deezer, Apple Music, iTunes, Amazon Music i Google Play.

Na "Live Ritual NYC MMXIX" znalazł się zapis występu, który odbył się 11 lutego 2019 roku w nowojorskim klubie "The Gramercy". Miksami i masteringiem zajął się Charles Elliott.

Soulfly, Kraków 25.06.2019, fot. Verghityax
Soulfly, Kraków 25.06.2019, fot. Verghityax

Lista utworów:

1. The Summoning
2. Under Rapture
3. Fire
4. Porrada
5. Ritual
6. I and I
7. Back to Primitive

Soulfly promuje obecnie "Ritual", swój jedenasty longplay studyjny. Do produkcji zaangażowany został Josh Wilbur. Okładkę przygotował Eliran Kantor. W sesji nagraniowej, która miała miejsce w kalifornijskim "Hybrid Studios", gościnnie udział wzięli Randy Blythe z Lamb of God i Ross Dolan z Immolation. Premiera płyty odbyła się 19 października 2018 roku pod egidą Nuclear Blast.

Soulfly powstał w 1997 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Maksa Cavalery po jego odejściu z Sepultury. Od momentu wszczęcia działalności kapela wydała jedenaście longplayów studyjnych. W październiku 2012 roku perkusista David Kinkade postanowił zakończyć swoją karierę muzyczną. Jego miejsce zajął syn Maksa Cavalery, Zyon, którego prenatalne bicie serca stanowi intro do utworu "Refuse / Resist" z "Chaos A.D." Sepultury. Trzy lata później stanowisko basisty objął Mike Leon.

Tagi: Soulfly
Komentarze
Dodaj komentarz »