zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 11 maja 2021

Czerwcowe koncerty Riverside odwołane

9.06.2020 19:56  autor: Verghityax, źródło: profil Riverside na Facebooku

Polskie koncerty Riverside, które pierwotnie miały się odbyć w kwietniu 2020 roku, a następnie zostały przeniesione na czerwiec, ostatecznie odwołano. Zespół miał odwiedzić Wrocław, Gliwice, Gdańsk, Poznań, Warszawę i Kraków.

Riverside, Warszawa 20.08.2017, fot. Justyna Kamińska
Riverside, Warszawa 20.08.2017, fot. Justyna Kamińska

W oświadczeniu zespołu czytamy: "Zbliżają się terminy naszych czerwcowych koncertów w Polsce, i jak się zapewne domyślacie... nie będziemy mogli dla Was w tych terminach wystąpić. Niestety, nie pokonaliśmy jeszcze wirusa, a odmrażanie gospodarki w naszym kraju wciąż nie pozwala na koncerty w klubach na 2000 osób.

Zapytacie się więc pewnie, na kiedy kolejny raz przekładamy koncerty i czy będzie to jesień 2020, czy też wiosna 2021 roku? I tutaj z przykrością chcielibyśmy Was poinformować, że polska trasa 'I'm Your Private Wasteland' już się, niestety, nie odbędzie.

Nie mamy żadnej gwarancji, że jesienią 2020 wszystko wróci do normy, a wiosna 2021 to już zdecydowanie nowy rozdział w naszej karierze i nowe plany płytowe.

A więc co z biletami?

Mamy dla Was dwie propozycje. Oprócz zwrotu środków za bilet, przygotowaliśmy jeszcze pewną, dosyć interesującą niespodziankę, której szczegóły poznacie w dzisiejszym mailu od bileterii. Liczymy na to, że pomysł Wam się spodoba".

"Wasteland" to pierwsze dokonanie grupy bez udziału gitarzysty Piotra Grudzińskiego. Sesja nagraniowa odbyła się w warszawskim "Studiu Serakos" pod okiem Magdy i Roberta Srzednickich. Okładkę przygotował Travis Smith. Zespół zarejestrował materiał jako trio. Płyta ukazała się 28 września 2018 roku za sprawą Mystic Production w Polsce oraz Inside Out Music w pozostałych krajach.

Tagi: Riverside
Komentarze
Dodaj komentarz »