zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 15 kwietnia 2021

Daniel Rutkowski nowym perkusistą Hate

13.06.2020 09:35  autor: Verghityax, źródło: profil Hate na Facebooku

Po sześciu latach współpracy Pavulon postanowił rozstać się z Hate. Jego miejsce za perkusją zajął Daniel Rutkowski, powiązany między innymi z Neolith, Embrional, Redemptor i Virgin Snatch.

Embrional, Byczyna 25.06.2016, fot. Verghityax
Embrional, Byczyna 25.06.2016, fot. Verghityax

Pavulon komentuje: "Ostatnie dwa lata były dla mnie niezwykle trudne z powodu napiętego harmonogramu wszystkich zespołów i projektów, w jakich się udzielałem. To przełożyło się na wyczerpanie oraz problemy zdrowotne, dotyczące zwłaszcza moich nadgarstków. Pod koniec zeszłego roku postanowiłem przemodelować swoją technikę gry, zacząłem też przywiązywać większą wagę do własnego samopoczucia i etyki pracy. W związku z tym podjąłem decyzję, aby zerwać z dotychczasową rutyną i zmienić swoje podejście. Nie byłbym w stanie pogodzić tego z zaangażowaniem, jakiego wymaga działalność Hate, a nie chcę, by moje problemy osobiste afektowały pracę innych, dlatego zdecydowałem ustąpić miejsca mojemu przyjacielowi, Danielowi. To niesamowity, młody perkusista, który z pewnością wzbogaci brzmienie zespołu i podniesie jakość jego występów. Pragnę podziękować Hate za te lata, jakie spędziliśmy razem, za chwile radości i smutku. To była ważna część mojego życia i na zawsze pozostanę wdzięczny za naszą wspólną podróż".

Pavulon dołączył do Hate w 2014 roku, zastępując wówczas Hexena. Wraz z zespołem zarejestrował trzy longplaye studyjne: "Crvsade:Zero", "Tremendum" i "Auric Gates of Veles".

Tagi: Hate
Komentarze
Dodaj komentarz »