zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 28 listopada 2021

The Dog i Czerń zagrają na podwórzu "Pogłosu"

17.06.2020 19:38  autor: Verghityax, źródło: Boredom Booking

Formacje The Dog i Czerń zapowiedziały swój pierwszy koncert od wybuchu pandemii wirusa SARS-CoV-2. Wydarzenie odbędzie się 27 czerwca 2020 roku na podwórzu klubu "Pogłos" w Warszawie. Z uwagi na panujące obecnie obostrzenia, liczba biletów limitowana jest do 150 sztuk.

The Dog to hardcore'owy zespół z Wrocławia. Kwartet promuje obecnie swój ostatni album studyjny, zatytułowany "Avenge Us". Jego premiera na CD i kasecie magnetofonowej odbyła się 24 lutego 2020 roku.

Na "Avenge Us" znalazło się sześć kompozycji, które zostały zarejestrowane pod okiem Haldora Grunberga z "Satanic Audio". W jednym z utworów gościnnie wystąpił Artur Rumiński z Thaw i ARRM.

Po ponad pięciu latach studyjnego milczenia zespół Czerń powrócił z albumem "Zgliszcza". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży w kwietniu 2020 roku nakładem Selfmadegod Records.

Materiał na "Zgliszcza" powstał w "Mustache Ministry Studio" pod okiem Marcina Klimczaka. Łączny czas trwania płyty wyniesie niemal trzydzieści minut. Okładkę przygotował Krzysztof Cieślik.

27.06 - Warszawa, podwórko "Pogłosu"
Start: 18:00

Tagi: The Dog, Czerń
Komentarze
Dodaj komentarz »