zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 27 września 2020

Oranssi Pazuzu w kwietniu w Krakowie

30.06.2020 16:06  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Oranssi Pazuzu ogłosił daty klubowej trasy koncertowej, pod szyldem "New Technocracy European Tour 2021". Rozpocznie się ona 29 kwietnia w klubie "Kwadrat" w Krakowie. Nieco ponad miesiąc później zespół zaprezentuje się na "Mystic Festival 2021" w Gdańsku.

Oranssi Pazuzu promować będzie swój piąty longplay studyjny, zatytułowany "Mestarin kynsi". Trafił on do sprzedaży 17 kwietnia 2020 roku za sprawą Nuclear Blast. Sesja nagraniowa, w rezultacie której powstało sześć kompozycji, rozpoczęła się pod koniec sierpnia 2019 roku w "Headline Studio". Produkcją i miksami zajął się Julius Mauranen, za mastering odpowiada Jaako Viitalahde. Okładkę albumu przygotowała Tekla Valy.

Oranssi Pazuzu powstał w 2007 roku z inicjatywy wokalisty i gitarzysty Jun-Hisa. Choć twórczość zespołu klasyfikowana jest jako black metal, Finowie nie stronią od eksperymentowania ze space rockiem, ambientem, drone i sludge metalem.

W charakterze supportu w Krakowie wystąpi Sturle Dagsland, zajmujący się muzyką elektroniczną, a także związana z Neurot Recordings grupa Deafkids.

Na "Mystic Festival 2021", oprócz Oranssi Pazuzu, zagrają Judas Priest, Killing Joke, Katatonia, Obituary, Heilung, Mgła, Vader, Witchcraft, Truchło Strzygi, Baest, Infected Rain i Motanka. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 2 do 4 czerwca na terenie "Stoczni Gdańskiej". Karnety nabyć można za kwotę 479 zł do wyczerpania limitowanej puli. Karnety VIP kosztują 799 zł.

29.04.2021 - Kraków, "Kwadrat"
Bilety: 80 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »