zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 11 sierpnia 2020

Dola, Mag i Clairvoyance zagrają w Warszawie

11.07.2020 19:42  autor: Verghityax, źródło: Thorn Mob

Zespoły Dola, Mag i Clairvoyance zapowiedziały koncert w Warszawie - wydarzenie ma się odbyć 4 września 2020 roku w klubie "Chmury". Organizator zastrzegł, że możliwa jest zmiana terminu wydarzenia w sytuacji, gdyby w dniu koncertu nadal obowiązywały obostrzenia dotyczące organizowania wydarzeń w zamkniętej przestrzeni.

Dola powstała w 2018 roku. W jej skład weszli Grono na gitarze i wokalu, Maras na basie, wokalu i syntezatorach oraz Stempol na perkusji i wokalu. 17 lutego 2020 roku światło dzienne ujrzał debiutancki album grupy, zatytułowany po prostu "Dola". Na płycie znalazło się siedem autorskich kompozycji, które zespół zarejestrował w "Kongo Studio" w sierpniu 2019 roku. Miksami i masteringiem muzycy zajęli się osobiście.

Doommetalowy Mag przyjedzie ze swoim debiutanckim albumem, zatytułowanym po prostu "Mag". Wydawnictwo miało swoją premierę 10 kwietnia 2020 roku pod egidą Piranha Music. Na krążku znalazło się pięć kompozycji, które zespół zarejestrował w 2019 roku w "VIP Sound" pod okiem Patryka Wachowskiego. Za miksy odpowiada Jacek Stasiak z "Kongo Studio". Oprawę graficzną wykonał Adam Bejnarowicz - powstała ona w oparciu o rzeźbę autorstwa Asi Rasały.

Deathmetalowa formacja Clairvoyance ma na swoim koncie debiutancką demówkę, która ukazała się 26 czerwca 2020 roku na kasecie magnetofonowej. Na zawartość demówki składają się trzy kompozycje, które zespół zarejestrował i zmiksował w "Sunstorm Studio". Masteringiem zajął się Will Killingsworth w "Dead Air Studios". Za projekt okładki odpowiada Sarcofagore.

4.09 - Warszawa, "Chmury"
Start: 20:00
Bilety: 30 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »