zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 20 września 2021

Voidhanger i Anima Damnata na "Black Plague: Chapter III"

13.07.2020 13:03  autor: Verghityax, źródło: Black Silesia Productions

Agencja Black Silesia Productions ogłosiła skład trzeciej części cyklu koncertowego, pod szyldem "Black Plague". Odbędzie się ona 8 sierpnia 2020 roku na dziedzińcu "Fabryki Porcelany" w Katowicach. Zagrają: Voidhanger, Anima Damnata, Martwa Aura, Impure Declaration i Old Skull.

Voidhanger, Kraków 29.11.2019, fot. Verghityax
Voidhanger, Kraków 29.11.2019, fot. Verghityax

Koncert będzie miał charakter plenerowy. Z uwagi na rządowe ograniczenia i regulacje liczba biletów jest limitowana do 150 sztuk. Wejściówki będą dostępne wyłącznie w przedsprzedaży.

Voidhanger promować będzie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Dark Days of the Soul", który ukazał się 2 marca 2018 roku za sprawą Agonia Records. Składający się z ośmiu kompozycji materiał zarejestrowany został pod okiem M. z Mgły, który odpowiada również za miksy i mastering.

Anima Damnata wypuściła 29 października 2017 roku swój trzeci longplay studyjny, pt. "Nefarious Seed Grows to Bring Forth Supremacy of the Beast". Album trafił do sprzedaży pod egidą Godz ov War Productions i Malignant Voices. Za produkcję odpowiada M. z Mgły.

W kwietniu 2020 roku Martwa Aura zapowiedziała premierę swojego drugiego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Morbus Animus". Materiał trafi do sprzedaży na CD i winylu za sprawą Under the Sign of Garazel Productions. Premiera na kasecie magnetofonowej odbędzie się pod egidą Putrid Cult.

Impure Declaration pochodzi z Poznania i gra mieszankę doom i death metalu. W ciągu dwóch lat działalności formacja wydała dwie EP-ki. Ostatnia z nich, pt. "Mind Upheaval, Unclear Signs", ukazała się 22 listopada 2019 roku za sprawą Old Temple.

Old Skull to nowa formacja, grająca death metal inspirowany dokonaniami Bolt Thrower. 28 kwietnia 2020 roku duet wydał debiutancką EP-kę, zatytułowaną "Death Rattle". Premiera odbyła się pod banderą Putrid Cult.

8.08 - Katowice, Dziedziniec "Fabryki Porcelany"
Start: 17:00

Komentarze
Dodaj komentarz »