zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 2 sierpnia 2021

In Twilight's Embrace wystąpi we Wrocławiu

31.07.2020 09:36  autor: Verghityax, źródło: profil In Twilight's Embrace na Facebooku

Zespół In Twilight's Embrace zapowiedział koncert we Wrocławiu - odbędzie się on 9 sierpnia 2020 roku w klubie "Liverpool". Na scenie zaprezentują się również formacje Martwa Aura i Old Skull.

In Twilight's Embrace, Wrocław 10.05.2019, fot. Verghityax
In Twilight's Embrace, Wrocław 10.05.2019, fot. Verghityax

W lipcu 2020 roku In Twilight's Embrace poinformował, że zakończył proces komponowania materiału na swój następny album studyjny. Sesja nagraniowa planowana jest na koniec 2020 roku.

Dyskografię In Twilight's Embrace zamyka "Lawa", piąty longplay studyjny w dorobku grupy. Na potrzeby albumu zespół przygotował sześć kompozycji zainspirowanych dramatem "Dziady" Adama Mickiewicza oraz jego ekranizacją w reżyserii Tadeusza Konwickiego. Film powstał w 1989 roku i nosi tytuł "Lawa".

"Lawa" to pierwsze dokonanie In Twilight's Embrace z Jackiem Stróżyńskim na basie. Na co dzień muzyk udziela się w grupie Tarpan. Materiał zmiksował Marcin Rybicki, za mastering odpowiada Michał Kupicz.

W kwietniu 2020 roku Martwa Aura zapowiedziała premierę swojego drugiego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Morbus Animus". Materiał trafi do sprzedaży na CD i winylu za sprawą Under the Sign of Garazel Productions. Premiera na kasecie magnetofonowej odbędzie się pod egidą Putrid Cult.

Old Skull to nowa formacja, grająca death metal inspirowany dokonaniami Bolt Thrower. 28 kwietnia 2020 roku duet wydał debiutancką EP-kę, zatytułowaną "Death Rattle". Premiera odbyła się pod banderą Putrid Cult.

9.08 - Wrocław, "Liverpool"
Start: 18:30
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »