zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 19 września 2020

Koncertowa premiera trzeciego albumu Inverted Mind

5.08.2020 16:07  autor: Verghityax, źródło: profil Inverted Mind na Facebooku

Zespół Inverted Mind zapowiedział koncertową premierę swojego trzeciego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Three Faces of Madness (A Drama in Three Acts)". Wydarzenie odbędzie się 17 października 2020 roku w klubie "Zaścianek" w Krakowie. Swój udział potwierdziły również formacje Dom Zły i Eye of Void.

Materiał na "Three Faces of Madness (A Drama in Three Acts)" zespół zarejestrował w "Studio 67" pod okiem Dominika Burzyma. Okładkę zaprojektował Sławomir Gr w oparciu o zdjęcie Mariusza Dwójki. Premiera wydawnictwa odbyła się 19 czerwca 2020 roku.

"Three Faces of Madness (A Drama in Three Acts)" to pierwsze dokonanie Inverted Mind w nowym składzie - w 2018 roku Michała Tomaszka na basie zastąpił Jan Skubida, a rok później miejsce za perkusją zajął Konrad Coner.

Dom Zły wydał 11 czerwca 2019 roku swój pierwszy longplay studyjny, pt. "Rytuał". Sesja nagraniowa odbyła się w listopadzie i grudniu 2018 roku w "Mustache Ministry Studio" pod okiem Marcina Klimczaka, który odpowiada również za miksy i mastering. Część repertuaru została potem nagrana na nowo z powodu rozstania z wokalistą Krzysztofem Dziakiem. Zastąpiła go Ania Truszkowska.

Eye of Void to krakowska formacja, która w trakcie swojej działalności romansowała z różnymi stylistykami - od thrash metalu, poprzez hard rock, na stonerze kończąc. w 2015 roku zespół wydał debiutancką EP-kę z czterema utworami, zatytułowaną po prostu "Eye of Void".

Komentarze
Dodaj komentarz »