zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 18 maja 2021

Klip z tekstem do "Zodiac" Six Feet Under

15.09.2020 09:12  autor: Krasnal Adamu, źródło: kanał Metal Blade Records na YouTube

Jako drugi singiel z "Nightmares of the Decomposed" Six Feet Under opublikowano "Zodiac". Reino Aedmae przygotował do utworu wideoklip z tekstem. Nowy album zespołu ukaże się 2 października 2020 roku nakładem Metal Blade Records.

Amerykańską grupę Six Feet Under założyli w 1993 roku wokalista Chris Barnes z Cannibal Corpse i gitarzysta Allen West z Obituary. Pierwszy z nich jako jedyny przetrwał wszystkie zmiany składu. Dotychczas zespół wydał dwanaście albumów studyjnych z autorskim materiałem i cztery z coverami.

W kwietniu 2020 roku Chris Barnes ogłosił, że nadchodzący długograj Six Feet Under zatytułowany zostanie "Nightmares of the Decomposed". Będzie to pierwszy album grupy przygotowany z gitarzystą Jackiem Owenem w składzie. Oprócz dwóch byłych członków Cannibal Corpse, w nagraniach wzięli udział: gitarzysta Ray Suhy, basista Jeff Hughell i perkusista Marco Pitruzzella. Materiał zarejestrowano m.in. w "Criteria Studios" w Miami. Za produkcję i miksy odpowiada Chris Carroll. Masteringiem zajął się Chaz Najjar w "Badlands Recording" w Denver. Okładkę przygotował Luke Hunter.

Lista utworów:

1. Amputator
2. Zodiac
3. The Rotting
4. Death Will Follow
5. Migraine
6. The Noose
7. Blood of the Zombie
8. Self Imposed Death Sentence
9. Dead Girls Don't Scream
10. Drink Blood Get High
11. Labyrinth of Insanity
12. Without Your Life

Pierwszym singlem z albumu był "Amputator".

Komentarze
Dodaj komentarz »