zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 31 października 2020

All Them Witches na koncercie w Warszawie

19.09.2020 19:41  autor: Verghityax, źródło: Live Nation

Amerykanie z All Them Witches zapowiedzieli europejską trasę koncertową, promującą album "Nothing as the Ideal". W jej ramach zespół zawita również do Polski - jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 14 października 2021 roku w klubie "Progresja Music Zone" w Warszawie.

"Nothing as the Ideal" to szósty longplay studyjny w dorobku All Them Witches. Składający się z ośmiu kompozycji materiał powstał w "Abbey Road Studios" w Londynie. Miksami i masteringiem zajął się Mikey Allred. Premiera płyty miała miejsce 4 września 2020 roku.

Poprzedni album, pt, "ATW" ukazał się 28 września 2018 roku. Materiał zarejestrowany został kilka miesięcy wcześniej - w kwietniu. Krótko po sesji muzycy poinformowali, że klawiszowiec i współzałożyciel formacji, Allan van Cleeve, postanowił się z nimi rozstać. Jego miejsce zajął Jonathan Draper, nie zagrzał jednak miejsca w zespole na długo, bowiem już w październiku 2018 roku Amerykanie zadecydowali, że będą kontynuować działalność jako trio.

All Them Witches powstał w 2012 roku w Nashville. W skład grupy weszli Charles Michael Parks, Jr. na wokalu, gitarze i basie, Ben McLeod na gitarze, Robby Staebler na perkusji i Allan Van Cleave na klawiszach. Jeszcze w tym samym roku światło dzienne ujrzał debiutancki album kwartetu, zatytułowany "Our Mother Electricity".

Komentarze
Dodaj komentarz »