zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 18 maja 2021

Szczegóły splitu Whipstrikera i Hate Them All

6.10.2020 13:05  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Hate Them All na Facebooku

Udostępniono do odsłuchania dwa pierwsze utwory z zapowiadanego splitu brazylijskiego Whipstrikera i górnośląskiego Hate Them All. Wytwórnia Old Temple wyda "Strike of Hate" 30 października 2020 roku. Polska grupa ma 9 stycznia 2021 roku w Warszawie wystąpić jako gość specjalny na koncercie z okazji 10-lecia formacji Chanid.

Posłuchaj "In Fires of Hell" Whipstrikera.

Posłuchaj "Goats" Hate Them All.

Pochodzący z Rio de Janeiro Whipstriker wydał od 2010 roku cztery albumy, z których ostatni - "Merciless Artillery" - ukazał się w marcu 2018 roku. Najliczniejsze w dyskografii speedmetalowej grupy są jednak splity - jest ich już ponad dwadzieścia. Oprócz "Strike of Hate", do najnowszych należy materiał firmowany wspólnie z formacjami Terrorhammer, Vulcan Tyrant i Speedwhore.

Hate Them All to założona w 2010 roku blackmetalowa grupa z Zabrza. Ostatnią pozycją w jej dyskografii jest wydany 5 kwietnia 2019 roku nakładem Old Temple minialbum "Goat Tormentor". Materiał na nowy split zaczęła nagrywać w połowie listopada 2019 roku.

Na "Strike of Hate" znajdą się po cztery utwory w wykonaniu Whipstrikera i Hate Them All, w tym po dwa covery. Brazylijska grupa przerobiła "Endless Pain" Kreatora i "When Life Has Ceased" Entombed. Polski zespół na warsztat wziął "Blood Is Thicker Than Water" Impaled Nazarene i "Riot Act" Skid Row.

Lista utworów:

1. Whipstriker - In Fires of Hell
2. Whipstriker - Forget the Future
3. Whipstriker - Endless Pain
4. Whipstriker - When Life Has Ceased
5. Hate Them All - Goats
6. Hate Them All - Śmierci świst
7. Hate Them All - Blood Is Thicker Than Water
8. Hate Them All - Riot Act

Najbliższy zaplanowany koncert z udziałem Hate Them All ma się odbyć z okazji 10-lecia działalności blackmetalowej grupy Chanid. Zespół zapowiedziany został jako gość specjalny. Jako supporty wystąpić mają Coffinwood, Forest Whispers i Sacrofuck.

9.01.2021 - Warszawa, "Potok"

Komentarze
Dodaj komentarz »