zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 27 listopada 2020

Październikowy koncert Inverted Mind przeniesiony

11.10.2020 12:41  autor: Verghityax, źródło: profil Inverted Mind na Facebooku

Planowany na 17 października 2020 roku koncert, który miał się odbyć z okazji premiery trzeciego longplaya studyjnego Inverted Mind, pt. "Three Faces of Madness (A Drama in Three Acts)", przeniesiony został na wiosnę 2021 roku. Na scenie zaprezentować miały się również formacje Mentor, Minetaur, Dom Zły i Eye of Void.

W oświadczeniu zespołu czytamy: "W związku ze stale pogarszającą się sytuacją pandemiczną, w trosce o zdrowie nas wszystkich, podjęliśmy decyzję o przesunięciu koncertu na wiosnę 2021. Wiemy, że pewnie dla wielu z Was jest to cios, ale przedkładamy zdrowie każdego z nas nad wydarzenie, które jedynie zmieni datę, a nie zostanie odwołane.

Tym samym zapewniamy, że wszystkie bilety zakupione do tej pory zachowują ważność i jak najbardziej będą do wykorzystania w nowym terminie.

Nie martwcie się również o skład, pozostanie on bez zmian. Nową datę podamy wkrótce. Dziękujemy za wyrozumiałość, życzymy każdemu zdrowia w tych trudnych czasach i do zobaczenia na wiosnę".

Materiał na "Three Faces of Madness (A Drama in Three Acts)" Inverted Mind nagrał w "Studio 67", pod okiem Dominika Burzyma. Okładkę zaprojektował Sławomir Gr w oparciu o zdjęcie Mariusza Dwójki. Premiera wydawnictwa odbyła się 19 czerwca 2020 roku.

"Three Faces of Madness (A Drama in Three Acts)" to pierwsze dokonanie Inverted Mind w nowym składzie - w 2018 roku Michała Tomaszka na basie zastąpił Jan Skubida, a rok później miejsce za perkusją zajął Konrad Coner.

Komentarze
Dodaj komentarz »

Zobacz także

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Czy dzielisz się ze znajomymi swoimi muzycznymi odkryciami?