zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 28 maja 2022

Hunter odwołał październikowe koncerty

9.10.2020 16:38  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Huntera, CK Wiatrak i Klubu Kwadrat na Facebooku

W efekcie objęcia całej Polski żółtą strefą i wynikających z tego obostrzeń zespół Hunter odwołał wszystkie zaplanowane do końca miesiąca koncerty. Grupa miała wystąpić od 9 do 11 oraz 23 i 24 października kolejno w Krośnie, Zabrzu, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

Hunter, Świecie 28.07.2018, fot. Agnieszka "vSpectrum" Jędrzejewska
Hunter, Świecie 28.07.2018, fot. Agnieszka "vSpectrum" Jędrzejewska

Hunter świętuje obecnie 35-lecie swojego istnienia. Jego ostatnim dotychczasowym, ósmym albumem studyjnym jest wydany 8 marca 2019 roku nakładem Makumba Music "Arachne".

O związanej z pandemią COVID-19 zmianie w planach koncertowych zespół napisał: "Wszyscy wiemy, jaka jest obecnie sytuacja. A jest już beznadziejna. I niestety jesteśmy zmuszeni odwołać najbliższe koncerty w Krośnie, Zabrzu, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Ta bardzo trudna dla nas wszystkich decyzja została podjęta w porozumieniu z klubami i - jak na pewno się domyślacie - wynika zarówno z obostrzeń, które weszły w życie wczoraj, jak i z troski o Wasze i nasze zdrowie oraz bezpieczeństwo. Wiemy, że to zrozumiecie. A w lepszym czasie znów wszyscy w komplecie się spotkamy. (...) Trzymajcie się zdrowo, dbajcie o siebie i do zobaczenia - miejmy nadzieję, że już niebawem!".

Stopniowo są już podawane dokładniejsze informacje na temat odwołanych wydarzeń.

Ustalany jest nowy termin koncertu w "CK Wiatrak" w Zabrzu. Bilety można zwracać lub zatrzymać - mają zachować ważność.

Koncert w krakowskim "Kwadracie" został "definitywnie odwołany". Bilety można oddawać w punktach zakupu. Zwrot pieniędzy ma być natychmiastowy.

Wrocławski koncert, w "Starym Klasztorze", został przełożony na 13 marca 2021 roku. Zakupione przed zmianą bilety zachowują ważność na nowy termin.

Tagi: Hunter, Thesis, Vierna
Komentarze
Dodaj komentarz »