zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 27 października 2021

Sautrus udostępnia teledysk do "Twitchy Witchy Girl"

13.10.2020 12:55  autor: Verghityax, źródło: profil Sautrus na Facebooku

Sautrus udostępnił teledysk do "Twitchy Witchy Girl", trzeciego singla z nadchodzącego albumu studyjnego, zatytułowanego "M.A.P.". Obraz, wyreżyserowany przez Daniela Chylińskiego, inspirowany jest powieścią "Koralina" Neila Gaimana.

W grudniu 2019 roku - po niemal sześciu miesiącach przerwy - Sautrus dokonał reaktywacji w odnowionym składzie. Do zespołu powrócili Weno Winter na wokalu, Michał Nowak na gitarze i Arek Wadolowski na perkusji. Nowym basistą został Krystian Papiernik. W maju 2020 roku kwartet wszedł do "Custom34 Studio", aby zarejestrować materiał na swój trzeci longplay studyjny. Druga część sesji miała miejsce w "DRIVE Records". Okładkę przygotował Daniel Chyliński. "M.A.P." ukaże się 17 października 2020 roku.

Dyskografię Sautrus zamyka "Anthony Hill", drugi longplay studyjny w dorobku kapeli. Sesja nagraniowa rozpoczęła się 1 maja 2015 roku w "Highwave Studio" w Gdyni, materiał zarejestrowany został w ciągu pięciu dni. Płyta trafiła do sprzedaży 12 maja 2017 roku pod egidą Pink Tank Records.

Sautrus powstał w 2010 roku jako zespół inspirujący się dokonaniami Led Zeppelin, Black Sabbath, Sleep, Kyuss i Electric Wizard. Dwa lata później muzycy wypuścili swoją debiutancką EP-kę, zatytułowaną "Kuelmaggah Mysticism: The Prologue". Składający się z trzech utworów materiał wyprodukował Jan Galbas.

Tagi: Sautrus
Komentarze
Dodaj komentarz »