zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 21 czerwca 2021

Klip do "The Prophecy" Jinjer

20.10.2020 18:58  autor: Verghityax, źródło: profil Jinjer na Facebooku

"The Prophecy" to kolejny utwór z albumu "Macro" ukraińskiej grupy Jinjer, który doczekał się teledysku. Ujęcia wykonano w "Bright Sound Studio", za reżyserię odpowiada Shah Talifta. Premiera płyty odbyła się 25 października 2019 roku za sprawą Napalm Records.

"Macro" to czwarty longplay studyjny w dorobku zespołu. Z myślą o wydawnictwie muzycy przygotowali dziewięć kompozycji, które zarejestrowane zostały pod okiem Maxa Mortona - zajął się on również miksami i masteringiem.

Lista utworów:

1. On the Top
2. Pit of Consciousness
3. Judgement (& Punishment)
4. Retrospection
5. Pausing Death
6. Noah
7. Home Back
8. The Prophecy
9. IainnereP

Poprzednie wydawnictwo, EP-ka "Micro", trafiło do sprzedaży 11 stycznia 2019 roku. Materiał zrealizowany został w "Morton Studio" w Kijowie.

W połowie roku 2015 gitarzysta Dymitrij Oksen, założyciel formacji, postanowił opuścić zespół i porzucić karierę muzyka. Od tego czasu Ukraińcy kontynuują działalność jako kwartet.

Na 20 listopada 2020 roku Jinjer wyznaczył premierę koncertowego albumu, pt. "Alive In Melbourne". Znajdzie się na nim zapis wyprzedanego występu, który odbył się 5 marca 2020 roku w klubie "Max Watt's House of Music" w australijskim Melbourne. Masteringiem zajął się Max Morton. Okładkę przygotował Gabriel Nicoletti.

Tagi: Jinjer
Komentarze
Dodaj komentarz »