zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 7 maja 2021

Trasa Deus Mortem i Bloodthirst odwołana

28.10.2020 09:13  autor: Verghityax, źródło: profil Deus Mortem na Facebooku

Planowana na październik i listopad 2020 roku trasa zespołów Deus Mortem, Bloodthirst i Impure Declaration została odwołana. Formacje miały wystąpić w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Dąbrowie Górniczej, Wrocławiu i Łodzi.

Deus Mortem promuje swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Kosmocide". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 28 kwietnia 2019 roku za sprawą Terratur Possessions i Malignant Voices. Sesja nagraniowa odbyła się w "No Solace Studio". Miksami i masteringiem zajął się M. z Mgły. Okładkę przygotował Artem Grigoryev.

Łączący elementy thrash i black metalu, Bloodthirst powstał w 1999 roku w Poznaniu. Grupie od początku przewodzi gitarzysta i wokalista Rambo. Najnowszą pozycją w dyskografii zespołu jest jego czwarty studyjny longplay, wydany 11 marca 2019 roku nakładem Pagan Records "I Am Part of That Power Which Eternally Wills Evil and Eternally Works Wrong".

Impure Declaration pochodzi z Poznania i gra mieszankę doom i death metalu. W ciągu dwóch lat działalności formacja wydała dwie EP-ki. Ostatnia z nich, pt. "Mind Upheaval, Unclear Signs", ukazała się 22 listopada 2019 roku za sprawą Old Temple.

Komentarze
Dodaj komentarz »