zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 26 listopada 2020

Stonerror na "Soulstone Gathering Live Sessions"

28.10.2020 13:02  autor: Verghityax, źródło: Soulstone Gathering

Ekipa Soulstone Gathering udostępniła drugi materiał z cyklu "Soulstone Gathering Live Sessions". Gościem był zespół Stonerror.

Krakowski Stonerror wydał 4 kwietnia 2020 roku "Troublemaker" - jest to album zawierający wyłącznie covery. Na potrzeby płyty zespół przygotował swoją interpretację "Synchronicity I" The Police, "Oparu" Lecha Janerki, "Pejzażu miasta" Czerwonych Gitar, "Na dnie mych oczu" Tadeusza Nalepy i "Trouble Maker" Chrissy'ego Tembo. Materiał wyprodukował i zmiksował Maciej Cieślak, masteringiem zajął się Marcin Bociński.

Stonerror powstał w 2015 roku. W skład zespołu weszli Jarosław Daniel na gitarze, Jacek Malczewski na basie, Łukasz Mazur na wokalu i Maciej Ołownia na perkusji. Zespół debiutował w 2016 roku EP-ką "Rattlesnake Moan". Materiał został nagrany na żywo 17 grudnia 2015 roku w klubie "Piękny Pies" w Krakowie. Na płycie znalazły się cztery autorskie utwory oraz cover "Tomorrow Never Knows" z albumu "Revolver" The Beatles.

16 lutego 2017 roku za sprawą My Shit In Your Coffee światło dzienne ujrzał pierwszy longplay studyjny, zatytułowany po prostu "Stonerror".

Tagi: Stonerror
Komentarze
Dodaj komentarz »