zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 28 stycznia 2021

Nowa wersja "Inside of Me" Alcoholiki

23.11.2020 10:37  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Alcoholiki na Facebooku

Dwa lata po premierze utworu "Inside of Me" Alcoholiki, zespół opublikował jego nową wersję, z dodanymi partiami orkiestrowymi. Przygotował ją, na prośbę grupy, niemiecki multiinstrumentalista Ben Zimmermann.

Alcoholica powstała w 2004 roku w Świerklańcu, z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Wojciecha Sasimowskiego. Zgodnie z pierwotnym założeniem, formacja zajmuje się wykonywaniem na żywo repertuaru Metalliki. Mimo to na wydany 20 czerwca 2017 roku pierwszy album Alcoholiki, zatytułowany "Sub Zero", złożył się wyłącznie autorski materiał polskiej grupy.

Od listopada 2018 roku zespół zaprezentował trzy nowe utwory. Wszystkie mają trafić na drugi album grupy. "Inside of Me", "Alone in the Crowd" i "F.E.A.R." zarejestrowane zostały w "Zed Studio", pod okiem Tomasza Zalewskiego. Premiera długograja planowana jest na pierwszą połowę 2021 roku.

W skład Alcoholiki wchodzą obecnie: gitarzysta i wokalista Wojciech "Sasim" Sasimowski, gitarzysta Marcin "Kęda" Kędzierski, basista Michał "Misiek" Flak i perkusista Michał "Misqot" Skotniczny.

Tagi: Alcoholica
Komentarze
Dodaj komentarz »