zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 17 stycznia 2021

Cały "Under Sullen Skies" Tombs do odsłuchu

25.11.2020 09:12  autor: Verghityax, źródło: Season of Mist

Amerykańska grupa Tombs udostępniła całą zawartość swojego piątego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Under Sullen Skies". Premiera na nośniku fizycznym miała miejsce 20 listopada 2020 roku za sprawą Season of Mist.

Na "Under Sullen Skies" znalazło się dwanaście kompozycji, które zespół Mike'a Hilla zarejestrował we "Fright Box Studios". W sesji gościnnie udział wzięli Paul Delaney z Black Anvil, Dwid Hellion z Integrity, Todd Stern z Abacinate, Andy Thomas z Black Crown Initiate, Sera Timms z Ides of Gemini oraz Ray Suhy. Produkcją i masteringiem zajął się Bobby Torres.

Lista utworów:

1. Bone Furnace
2. Void Constellation
3. Barren
4. The Hunger
5. Secrets of the Black Sun
6. Descensum
7. We Move Like Phantoms
8. Mordum
9. Lex Talionis
10. Angel of Darkness
11. Sombre Ruin
12. Plague Years

Tombs powstał w 2007 roku, pierwotnie jako trio, w skład którego weszli Mike Hill na gitarze i wokalu, Dominic Seita na basie i wokalu oraz Justin Ennis na perkusji. Jeszcze w tym samym roku zespół wypuścił debiutancką EP-kę, zatytułowaną po prostu "Tombs".

Na przestrzeni lat skład kapeli zmieniał się wielokrotnie. Od 2018 roku Mike'a Hilla wspomagają Drew Murphy na basie, Justin Spaeth na perkusji i Matt Medeiros na gitarze.

Tagi: Tombs
Komentarze
Dodaj komentarz »