zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 6 maja 2021

Moonspell prezentuje wideo do "Common Prayers"

14.12.2020 13:10  autor: Verghityax, źródło: profil Moonspell na Facebooku

Moonspell udostępnił teledysk do "Common Prayers", drugiego singla z nadchodzącego albumu studyjnego, zatytułowanego "Hermitage". Premiera płyty planowana jest na 26 lutego 2021 roku.

Za reżyserię odpowiada Guilherme Henriques.

Na następcy "1755" znajdzie się dziesięć kompozycji, w tym dwie instrumentalne. Edycja limitowana wzbogacona zostanie o cover "Darkness in Paradise" Candlemass. Sesja nagraniowa odbyła się w "Orgone Studios", pod okiem Jaime Gomeza Arellano. Jest to pierwsze dokonanie zespołu bez perkusisty i współzałożyciela Moonspell - Miguela Gaspara. Opuścił on formację po niemal trzech dekadach współpracy, a jego miejsce zajął Hugo Ribeiro.

Lista utworów:

1. The Greater Good
2. Common Prayers
3. All or Nothing
4. Hermitage
5. Entitlement
6. Solitarian
7. The Hermit Saints
8. Apophthegmata
9. Without Rule
10. City Quitter (Outro)

Dyskografię Moonspell zamyka koncertowy album, zatytułowany "Lisboa Under the Spell". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 17 sierpnia 2018 roku w formacie CD, DVD i Blu-ray za sprawą Napalm Records.

Na "Lisboa Under the Spell" znalazł się zapis z wyprzedanego występu grupy w arenie "Campo Pequeno" w Lizbonie. Koncert miał miejsce 4 lutego 2017 roku, Moonspell wykonał wówczas pełny repertuar z albumów "Wolfheart", "Irreligious" i "Extinct". Wydawnictwo wzbogacone zostało o dokument w reżyserii Victora Castro oraz galerię zdjęć.

Tagi: Moonspell
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Moonspell prezentuje wideo do "Common Prayers"
Thrashattack
Thrashattack (wyślij pw), 2020-12-14 22:40:26 | odpowiedz | zgłoś
Ale kaszana.
re: Moonspell prezentuje wideo do "Common Prayers"
Przemo667
Przemo667 (wyślij pw), 2020-12-14 15:17:33 | odpowiedz | zgłoś
Jako fan Moonspell'a stwierdzam, że to bardzo średni utwór do którego nie chce się wracać, takie pitu pitu rockowe no i jeszcze pseudo kontrowersyjny teledysk, zakonnica, krzyże, pierwszy utwór z nowego albumu dużo ciekawszy.