zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 22 maja 2022

Puscifer pokazał teledysk do "Bedlamite"

16.12.2020 13:08  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Puscifer - zespół dowodzony przez Maynarda Jamesa Keenana z Tool i A Perfect Circle - udostępnił wideo do "Bedlamite". Jest to kolejny singiel z ostatniego albumu studyjnego, pt. "Existential Reckoning". Trafił on sprzedaży 30 października 2020 roku.

Na "Existential Reckoning" znalazło się dwanaście kompozycji, które zmiksował Mat Mitchell w "Puscifer Studios".

Lista utworów:

1. Bread and Circus
2. Apocalyptical
3. The Underwhelming
4. Grey Area 5.1
5. Theorem
6. Upgrade
7. Bullet Train to Iowa
8. Personal Prometheus
9. A Singularity
10. Postulous
11. Fake Affront
12. Bedlamite

Puscifer powstał w 1995 roku. Szyld ten pierwotnie pojawił się w programie "Mr. Show" jako nazwa dla fikcyjnego zespołu, w skład którego weszli Maynard James Keenan i Adam Jones, choć ten drugi nie był później zaangażowany w działalność projektu. Na debiutancki album Puscifera, zatytułowany ""V" Is for Vagina", trzeba było poczekać aż do 2007 roku. Longplay został skomponowany i zarejestrowany z udziałem muzyków sesyjnych, w tym Tima Alexandra, Briana Lustmorda, Mata Mitchella, Tima Commerforda, Brada Wilka i Jonny'ego Polonsky'ego.

Mat Mitchell dołączył do projektu na stałe. W roku 2009 Maynard James Keenan zaprosił do współpracy brytyjską gitarzystkę i wokalistkę Carinę Round, która wzięła udział w nagraniach do wszystkich kolejnych dokonań formacji.

Tagi: Puscifer
Komentarze
Dodaj komentarz »