zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 19 czerwca 2021

Seas on the Moon pokazał klip z tekstem do "Gone"

28.12.2020 09:20  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Seas on the Moon na Facebooku

Formacja Seas on the Moon opublikowała klip z tekstem do "Gone". Utwór, z udziałem wokalistki Brooke "Atheny" Dougherty, trafi na album "Collision Illusion", którego premierę zapowiedziano na 1 stycznia 2021 roku.

Mołdawski Seas on the Moon stworzyli w 1998 roku dwaj bracia: gitarzysta Valentin Voluta i perkusista Eugen Voluta. Do dziś stanowią oni trzon formacji, funkcjonującej obecnie głównie jako projekt studyjny. Z kiszyniowskim duetem współpracowali dotychczas m.in. basiści Vladimir Babich, Andrei Ciobanu, Alexandr Petriuc i Gheorghe Postoronca, klawiszowcy Valentin Schirca i Constantin Dushku oraz wokaliści Ray Gligor, Lena Scissorhands, Octavian Casian, Vitaly Machunsky, Andrea Verdi i Eissa.

W 2020 roku wzrosła aktywność Seas of the Moon - od kwietnia projekt opublikował kilkanaście singli. Ponadto w listopadzie formacja poszerzyła swoją dyskografię o dwa zbiory nagrań: "Mioritual Healing" z dziesięcioma kompozycjami instrumentalnymi, w tym jedną premierową, zarejestrowanymi od 2011 roku oraz minialbum "Sanctuary" z pięcioma zaprezentowanymi już wcześniej utworami z Leną Scissorhands na wokalu.

Syntezatorami w utworze "Gone" zajęli się Constantin Dushku i Andrea Bertolini.

Komentarze
Dodaj komentarz »