zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 7 maja 2021

Trasa Tides From Nebula i Bokki odwołana

9.01.2021 09:36  autor: Verghityax, źródło: profil Tides From Nebula na Facebooku

Trasa zespołów Tides From Nebula i Bokka, która miała odbyć się w marcu 2021 roku, została odwołana z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne. Zwrotu biletów można dokonać w miejscu zakupu.

Tides From Nebula, Kraków 30.11.2019, fot. Justyna Kamińska
Tides From Nebula, Kraków 30.11.2019, fot. Justyna Kamińska

W ramach trasy formacje miały wystąpić w Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Katowicach.

Tides From Nebula promuje obecnie "From Voodoo to Zen", swój piąty longplay studyjny. Jego premiera miała miejsce 20 września 2019 roku za sprawą Mystic Production.

Sesja nagraniowa do "From Voodoo to Zen" rozpoczęła się w maju 2019 roku. Materiał powstał w należącym do zespołu "Nebula Studio" w Warszawie. Za miksy i mastering odpowiada Jacek Miłaszewski. W sesji gościnnie wziął udział kwartet smyczkowy.

Następca "Safehaven" jest pierwszym dokonaniem Tides From Nebula zarejestrowanym bez gitarzysty Adama Waleszyńskiego. Rozstał się on z grupą w styczniu 2019 roku. Pozostali muzycy postanowili kontynuować działalność jako trio.

Bokka to zespół, grający mieszankę muzyki elektronicznej, popu i rocka alternatywnego. Swoje personalia muzycy utrzymują w tajemnicy - początkowa grupa występowała przesłonięta ekranem, który później porzuciła na rzecz masek.

Bokka ma na swoim koncie trzy longplaye studyjne. Debiutancki, zatytułowany po prostu "Bokka" oraz następny, pt. "Don't Kiss and Tell", ukazały się nakładem wytwórni Nextpop. Ostatnie dokonanie formacji, pt. "Life on Planet B", pochodzi z 2018 roku i trafiło do sprzedaży za sprawą belgijskiej PIAS Recordings.

Komentarze
Dodaj komentarz »