zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 23 września 2021

Anneke Van Giersbergen wypuściła wideo do "Hurricane"

19.01.2021 09:28  autor: Verghityax, źródło: profil Anneke Van Giersbergen na Facebooku

Anneke Van Giersbergen opublikowała teledysk do "Hurricane", drugiego singla z "The Darkest Skies Are the Brightest". Będzie to trzeci longplay studyjny, jaki ukaże się pod jej nazwiskiem. Wydawnictwo trafi do sprzedaży 26 lutego 2021 roku za sprawą InsideOut Music.

Po umiarkowanym powodzeniu Vuur, progresywnego projektu Anneke Van Giersbergen, a także z uwagi na problemy w życiu osobistym, artystka postanowiła napisać materiał na trzeci album sygnowany swoim nazwiskiem. Do współpracy zaproszony został producent Gijs Coolen.

Lista utworów:

1. Agape
2. Hurricane
3. My Promise
4. I Saw a Car
5. The Soul Knows
6. The End
7. Keep It Simple
8. Lo and Behold
9. Losing You
10. Survive
11. Love You Like I Love You

Od czasu swego odejścia z The Gathering w czerwcu 2007 roku, Anneke Van Giersbergen skupiła się na karierze solowej. Pod szyldem Agua De Annique światło dzienne ujrzały trzy longplaye studyjne: "Air", "Pure Air", "In Your Room" oraz koncertowy "Live in Europe".

Kolejne albumy, "Everything Is Changing" i "Drive", wokalistka wypuściła pod własnym nazwiskiem. Anneke Van Giersbergen udzielała się również gościnnie na płytach innych wykonawców, w tym Ayreon, Moonspell, Anathemy, Devina Townsenda i Novembers Doom. Później, wraz z Arjenem Lucassenem, współtworzyła - nieaktywny już - projekt The Gentle Storm oraz wystąpiła z orkiestrą kameralną Kamerata Zuid.

Komentarze
Dodaj komentarz »