zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 23 września 2021

Auman opuszcza Frontside

20.01.2021 16:19  autor: Verghityax, źródło: profil Frontside na Facebooku

Marcin "Auman" Rdest - wokalista Frontside - rozstał w się z zespołem po ponad szesnastu latach współpracy.

Frontside, Aleksandrów Łódzki 8.09.2018, fot. Verghityax
Frontside, Aleksandrów Łódzki 8.09.2018, fot. Verghityax

Auman komentuje: "Drodzy przyjaciele! Nadszedł dla mnie ten moment w życiu, w którym zdałem sobie sprawę, co najbardziej kocham i co jest najważniejsze. To rodzina. Zdecydowałem, że to właśnie jej chciałbym poświęcić swój każdy wolny czas. Od teraz zaczynam nowy etap. W związku z tym podjąłem decyzję o zrezygnowaniu z posady wokalisty zespołu Frontside. Kończę ze śpiewaniem, ale nigdy z muzyką, bo ta towarzyszyć mi będzie już zawsze. Dziękuję zespołowi za wszystkie chwile! Za wszystkie koncerty, pot wylany na scenach, za niejedną imprezę, za wyrozumiałość, za wsparcie! Za te wspólne osiemnaście lat! To naprawdę kawał czasu! Dziękuję całej ekipie FS Team! Wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować, czy to przy nagrywaniu płyt, kręceniu klipów, czy też robieniu sesji zdjęciowych! Wszystkim kapelom, z którymi miałem przyjemność dzielić dechy! Wszystkim ludziom, którzy przybywali na nasze koncerty, fanom, którzy napędzali do działania! Dziękuję za wszystko! Chłopakom życzę zajebistych płyt, największych i najlepszych scen, bo zespół Frontside na to zasługuje".

Auman dołączył do Frontside w sierpniu 2004 roku, zastępując Sebastiana "Astka" Flaszę. Z formacją zarejestrował siedem longplayów studyjnych: "Zmierzch bogów. Pierwszy krok do mentalnej rewolucji", "Absolutus", "Teoria konspiracji", "Zniszczyć wszystko", "Sprawa jest osobista", "Prawie martwy" i "Zmartwychwstanie".

Tagi: Frontside
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Auman opuszcza Frontside
rhtdfgs (gość, IP: 94.246.170.*), 2021-01-22 11:06:01 | odpowiedz | zgłoś
Tak naprawde cała scena metalowa to jeden wielki underground, nie powinno się na to patrzeć przez pryzmat zarabiania kasy, bo pewnie niewiele kapel zarabia na życie grając, traktują to jak hobby. Facet wybrał rodzine i wielki szacunek za to, nie da się pogodzić weekendów poza domem z wychowywaniem dzieci....
re: Auman opuszcza Frontside
Krasnal Adamu
Krasnal Adamu (wyślij pw), 2021-01-20 21:46:55 | odpowiedz | zgłoś
To teraz powrót Astka albo Rogucki. A może Kupicha? Herbut?
re: Auman opuszcza Frontside
Cogumello
Cogumello (wyślij pw), 2021-01-21 07:50:13 | odpowiedz | zgłoś
Jak nie Astek to niech to rozwiążą w pizdu. I tak wolałem starego Frontside.
re: Auman opuszcza Frontside
mksuce (gość, IP: 217.99.84.*), 2021-01-20 19:48:47 | odpowiedz | zgłoś
Taaa rodzina... nie ma koncertów to nie ma kasy. Produkcja na 3 zmiany wita xD