zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 27 lutego 2021

Vulvodynia prezentuje "The Disconnect" ze splitu z Acranią

20.01.2021 12:34  autor: Krasnal Adamu, źródło: profile Vulvodyni i Acranii na Facebooku

Pochodzący z RPA zespół Vulvodynia opublikował przygotowany przez Russella McCallaghana teledysk do "The Disconnect". Utwór znajdzie się na splicie z brytyjską Acranią, zatytułowanym "Societal Lobotomisation". Materiał ukaże się 29 stycznia 2021 roku na płytach kompaktowych i kasetach magnetofonowych, za pośrednictwem Rising Merch.

Zespół Vulvodynia działa od 2014 roku. Najnowszy, trzeci album pochodzącej z Republiki Południowej Afryki grupy, zatytułowany "Mob Justice", ukazał się w 2019 roku nakładem Lacerated Enemy Records. Ponadto formacja ma w dyskografii kilka splitów i EP-ek.

Angielska grupa Acrania powstała w 2012 roku. Trzon jej składu stanowią wokalista Luke Griffin, gitarzysta Jake Simmons i perkusista Jake Hadley. Poza splitami i EP-kami zespół ma w dorobku jeden album - "Totalitarian Dystopia", wydany w 2014 roku przez Unique Leader Records.

Wykonawcy "Societal Lobotomisation" nazywają siebie łącznie Vulvocrania. Okładka splitu jest dziełem Armaada Art. Miksy i mastering utworów zespołu Vulvodynia wykonał Christian Donaldson w montrealskim studiu "The Grid".

Lista utworów:

1. Acrania - Guillotine Necktie
2. Vulvodynia - Aborning Pestilence
3. Acrania - Legions of the Unenlightened
4. Vulvodynia - The Disconnect

Komentarze
Dodaj komentarz »