zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 9 maja 2021

Klip do tytułowego utworu z "Caravan" Acid Mammoth

15.02.2021 12:35  autor: Krasnal Adamu, źródło: strona WWW i profil Heavy Psych Sounds Records na Bandcampie

Opublikowano wideoklip do tytułowego utworu z trzeciego albumu doommetalowego Acid Mammoth. "Caravan" ukaże się 5 marca 2021 roku na płytach kompaktowych i analogowych, nakładem Heavy Psych Sounds Records.

Acid Mammoth utworzyli w 2015 roku w Atenach wokalista i gitarzysta Chris Babalis Jr. i basista Dimosthenis Varikos. Wkrótce dołączyli do nich perkusista Marios Louvaris i gitarzysta Chris Babalis Sr. - ojciec współzałożyciela. W 2017 roku grupa opublikowała swój debiutancki album, zatytułowany po prostu "Acid Mammoth".

We wrześniu 2019 roku zespół podpisał kontrakt z Heavy Psych Sounds Records. Nakładem wytwórni w styczniu 2020 roku ukazał się drugi długograj kapeli - "Under Acid Hoof".

Sesja nagraniowa albumu "Caravan" rozpoczęła się we wrześniu 2020 roku. Perkusja zarejestrowana została w "Ignite Studio". Pozostałe partie nagrano w ateńskim "Descent Studio", gdzie Dionysis Dimitrakos zajął się również miksami i masteringiem. Oprawa graficzna jest dziełem Branca Studio. Na albumie ma się znaleźć pięć kompozycji trwających razem ponad czterdzieści minut.

Lista utworów:

1. Berserker
2. Psychedelic Wasteland
3. Ivory Towers
4. Caravan
5. Black Dust

Pierwszym singlem promującym materiał był "Berserker".

Tagi: Acid Mammoth
Komentarze
Dodaj komentarz »