zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 5 sierpnia 2021

Trasa Misery Index i Primitive Man odwołana

3.03.2021 20:11  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Planowana na wrzesień 2021 roku trasa Misery Index, Primitive Man, Ulthar i Gloom została odwołana. W Polsce zespoły miały zagrać 23 września w klubie "U Bazyla" w Poznaniu. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.

Dyskografię Misery Index zamyka album "Rituals of Power". Płyta ujrzała światło dzienne 8 marca 2019 roku za sprawą Season of Mist. Na zawartość wydawnictwa składa się dziewięć kompozycji, w tym wypuszczony w roku 2018 singiel "I Disavow". Sesja nagraniowa odbyła się w "Apollo Audio Alternative", "Mana Recording" i "Soundwell Studio". Za miksy i mastering odpowiada Will Putney.

Sludgemetalowa formacje Primitive Man promuje obecnie "Immersion", swój trzeci longplay studyjny. Premiera płyty miała miejsce 14 sierpnia 2020 roku pod banderą Relapse Records. Z myślą o wydawnictwie zespół przygotował sześć kompozycji, których produkcją zajął się Ben Romsdahl. Za miksy i mastering odpowiada Arthur Rizk.

Amerykanie z Ulthar ogrywają obecnie swój drugi album, pt. "Providence". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 12 czerwca 2020 roku za sprawą 20 Buck Spin. Na "Providence" znalazło się osiem kompozycji, które zespół zarejestrował pod okiem Grega Wilkinsona w "Earhammer Studios". Masteringiem zajął się Adam Tucker w "Signaturetone". Do wykonania okładki zaangażowany został Ian Miller, który wcześniej pracował z kapelą przy "Cosmovore".

Amerykański Gloom to formacja, grająca mieszankę black, death i doom metalu. W 2017 roku światło dzienne ujrzał pierwszy longplay studyjny grupy, pt. "Solaris".

Komentarze
Dodaj komentarz »