zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 3 lipca 2022

"Czarci Teatr" również w Gliwicach

7.03.2021 09:35  autor: Verghityax, źródło: Black Silesia Productions

Agencja Black Silesia Productions ogłosiła dodatkowe koncerty pod szyldem "Czarciego Teatru", odbędą się one w "Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko" w Gliwicach. Podczas pierwszej części wydarzenia, którą zaplanowano na 12 marca 2021 roku, wystąpią zespoły Deus Mortem, Brudny Skurwiel i Czort. Dzień później zagrają Destroyers, Aquilla i Okrutnik.

Deus Mortem, Kraków 29.11.2019, fot. Verghityax
Deus Mortem, Kraków 29.11.2019, fot. Verghityax

Z uwagi na panujące obostrzenia, ilość biletów na każdy z koncertów jest limitowana do 100 sztuk. Dostępne będą wyłącznie miejsca siedzące.

W komunikacie organizatora czytamy: "Spektakl odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Udział w nim będą mogły wziąć wyłącznie osoby zdrowe i zaopatrzone w środki ochrony osobistej zgodne z aktualnymi rządowymi wytycznymi. Warunkiem uczestnictwa w koncercie będzie również przekazanie organizatorowi podpisanego Oświadczenia Uczestnika Imprezy o braku zakażenia wirusem wywołującym Covid-19. Posiadacze biletów zostaną również poproszeni o korzystanie z płynów dezynfekujących, noszenie maseczek zakrywających usta i nos oraz o zachowywanie dystansu społecznego".

Deus Mortem promować będzie studyjną EP-kę, zatytułowaną "The Fiery Blood". Premiera na CD, za sprawą Malignant Voices, miała miejsce 8 grudnia 2020 roku. Premiera na winylu, pod egidą Terratur Possessions, planowana jest na marzec 2021 roku. Sesja nagraniowa odbyła się w "Heinrich House Studio" pod okiem Filipa Hałuchy. Za projekt okładki odpowiada Mar.A Artworks.

Brudny Skurwiel powstał w 2013 roku. Tworzy muzykę z pogranicza black, speed i thrash metalu. Formacja wypuściła debiutancką kasetę, pt. "Thrashing Violence!", a następnie kolejne dwie demówki ("Fuck & Thrash" i "Satanik Thrash!") oraz split z Nunslaughter na winylu. W roku 2016 skład opuścił wokalista Fapi, a jego obowiązki przejął gitarzysta Łąka.

Czort ogrywa obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Apostoł". Album ukazał się 30 kwietnia 2020 roku nakładem Under the Sign of Garazel Productions. Materiał zarejestrowany został w 2019 roku pod okiem Góry, który zajął się też masteringiem. Za grafikę na okładce odpowiada WS Artworks.

Destroyers promować będzie "Dziewięć kręgów zła", swój trzeci longplay studyjny nagrany po niemal trzydziestoletniej przerwie. Premiera płyty miała miejsce 1 października 2020 roku nakładem Putrid Cult. Materiał zarejestrowany został w okresie od 7 czerwca do 3 lipca 2020 roku w "Maq Records" w Wojkowicach, pod okiem Jarka Toifla. W składzie, który w studiu wykonał swoje partie, znaleźli się wokalista Marek Łoza jako jedyny z założycieli zespołu, basista Wojciech "Bolek" Szyszko, który grał też na "Nocy królowej żądzy", oraz trzej nowi członkowie: gitarzyści Dominik Dudała i Tomasz Owczarek oraz perkusista Łukasz "Siwy" Szpak. Okładkę przygotował Jerzy Kurczak.

Aquilla to warszawski zespół heavymetalowy, który rozpoczął działalność w 2015 roku. Debiutancki album grupy, zatytułowany "The Day We Left Earth", ukazał się dwa lata później. Obecnie kwintet ogrywa materiał z EP-ki "Saviors of the Universe".

Okrutnik przyjedzie ze swoim pierwszym longplayem studyjnym, pt. "Legion Antychrysta". Płyta ujrzała światło dzienne 2 listopada 2020 roku za sprawą Ossuary Records. Na albumie znalazło się osiem kompozycji, które wyprodukował i zmiksował Eryk Kula, gitarzysta grupy. Mastering wykonał Janusz Grabowski w "HiGain Studio".

Komentarze
Dodaj komentarz »