zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 25 września 2021

Teledysk "Us Against December Skies" Harakiri For The Sky

22.03.2021 08:57  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Harakiri For The Sky na Facebooku

Opublikowany został teledysk do "Us Against December Skies" Harakiri For The Sky. Utwór pochodzi z albumu "Maere", wydanego 19 lutego 2021 roku przez Art of Propaganda. Przypominamy, że koncert zespołu w Warszawie został przełożony na 27 stycznia 2022 roku.

Post-blackmetalowy Harakiri For The Sky stworzyli w 2011 roku w Wiedniu, jako projekt studyjny, multiinstrumentalista M.S. i wokalista J.J. Do dziś pozostają oni duetem, korzystając jednak z umiejętności innych muzyków podczas sesji nagraniowych i koncertów.

Oprócz autorskiego materiału Harakiri For The Sky, na piątym albumie zespołu, zatytułowanym "Maere", znalazł się cover "Song to Say Goodbye" Placebo. Jako perkusista formację ponownie wsparł Kerim "Krimh" Lechner z Septicflesh, który zarejestrował swoje partie we wrześniu 2019 roku w wiedeńskim studiu "Sweat Records". W nagraniach udział wzięli też: Neige z Alcest w "Sing for the Damage We've Done", Audrey Sylvain w "Once upon a Winter" i wokalista grupy Gaerea w "Silver Needle / Golden Dawn". Okładkę przygotowała Meike "Maquenda" Hakkaart.

Lista utworów:

1. I, Pallbearer
2. Sing for the Damage We've Done
3. Us Against December Skies
4. I'm All About the Dusk
5. Three Empty Words
6. Once upon a Winter
7. And Oceans Between Us
8. Silver Needle / Golden Dawn
9. Time Is a Ghost
10. Song to Say Goodbye

Album ukazał się też w wersjach poszerzonych o utwory "My Bones to the Sea" i "The Traces We Leave" w nowych wykonaniach, z udziałem austriackiej wokalistki Lisy Rodlauer.

Harakiri For The Sky, Warszawa 18.01.2019, fot. Łukasz "Luxus" Marciniak
Harakiri For The Sky, Warszawa 18.01.2019, fot. Łukasz "Luxus" Marciniak

Przypominamy, że jedyny koncert Harakiri For The Sky w Polsce w ramach wspólnej trasy z formacjami Schammasch i Gaerea przełożono z 28 stycznia 2021 roku na 27 stycznia 2022 roku. Bilety na imprezę w Warszawie zakupione przed zmianą zachowują ważność na nowy termin. Można je również zwracać, a także wymieniać na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions.

27.01.2022 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Bilety: 89 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »