zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 3 grudnia 2021

Jinjer i Humanity's Last Breath we wrześniu w Polsce

24.03.2021 13:11  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Formacje Jinjer, Humanity's Last Breath i Hypno5e zapowiedziały europejską trasę koncertową, w ramach której odwiedzą również Polskę. W naszym kraju zaplanowano jeden występ, odbędzie się on 20 września 2021 roku w "Hype Park" w Krakowie.

Jinjer, Aleksandrów Łódzki 9.09.2016, fot. Verghityax
Jinjer, Aleksandrów Łódzki 9.09.2016, fot. Verghityax

Muzycy Jinjer poinformowali, że w marcu 2021 roku weszli do kijowskiego "Kaska Records Studios", aby tam zarejestrować materiał na swój piąty longplay studyjny. Produkcją zajmie się Max Morton.

Dyskografię Jinjer zamyka koncertowy album, zatytułowany "Alive in Melbourne". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 20 listopada 2020 roku, pod egidą Napalm Records.

Na "Alive in Melbourne" znalazł się zapis wyprzedanego występu, który odbył się 5 marca 2020 roku w klubie "Max Watt's House of Music" w australijskim Melbourne. Masteringiem zajął się Max Morton. Okładkę przygotował Gabriel Nicoletti.

Humanity's Last Breath promuje obecnie swój czwarty longplay studyjny, pt. "Valde". Ukazał się on 12 lutego 2021 roku na płytach kompaktowych i winylowych nakładem Unique Leader Records. Produkcją, miksami i masteringiem materiału zajął się Buster Odeholm, w należącym do siebie "Impact Studios" w Sztokholmie. Na okładce albumu wykorzystany został obraz olejny "Anihilacja" z 2019 roku, autorstwa polskiego malarza Mariusza Lewandowskiego.

Hypno5e to powstały w 2003 roku zespół, grający awangardowy metal - projekt założyli gitarzysta i wokalista Emmanuel Jessua oraz perkusista Thibault Lamy. Debiutancka EP-ka, pt. "Manuscrit Cote ms408", ujrzała światło dzienne dwa lata później. Obecnie grupa promuje swój piąty longplay, zatytułowany "A Distant (Dark) Source".

20.09 - Kraków, "Hype Park"
Bilety: 109 zł (miejsca stojące w przedsprzedaży), 129 zł (miejsca stojące w dniu koncertu), 130 zł (miejsca siedzące w przedsprzedaży) i 150 zł (miejsca siedzące w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »