zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 17 kwietnia 2021

Terrordome pokazał klip do "Desordem e Regresso"

5.04.2021 16:09  autor: Verghityax, źródło: profil Terrordome na Facebooku

Terrordome zaprezentował teledysk do utworu "Desordem e Regresso" z ostatniego albumu studyjnego, zatytułowanego "Straight Outta Smogtown". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 5 lutego 2021 roku za sprawą Selfmadegod Records.

Ślady perkusji zarejestrowane zostały w "Oversonic Music Studio" w brazylijskim Sao Jose dos Campos przez Friggiego MadBeatsa. Pozostałe partie zespół nagrał w "Zed Studio". W sesji gościnnie udział wzięli Syrus z Gnidy, Słoma z Inverted Mind i Kosa z Deathreat. Jest to pierwsze dokonanie formacji w nowym składzie - w 2020 roku do Terrordome dołączyli Virious, dawny basista Vane, a także Rob Sixkiller, perkusista Only Sons.

Lista utworów:

1. Terrorizing the Nation as the Best Way to Thwart Shameful Schemes
2. Possessed by Blyat
3. Worried Again
4. Steel on the Road
5. Plastic Death
6. Your Personal Comfort Versus the Global Disaster
7. Desordem e Regresso
8. Into the Void
9. Ego-Boost Downfall
10. Money Kills
11. Demolition
12. I Don't Care
13. Conspiracy
14. The Day They Left Their Graves

Terrordome to polski kwartet, powstały w 2005 roku. Twórczość grupy stanowi mieszankę thrash metalu i crossoveru. Zespół ma na koncie kilkaset koncertów w kraju i za granicą, w tym w Brazylii, Chinach i Japonii. Jak dotąd, dzielił scenę między innymi z Suicidal Tendencies, Anthrax, Sepulturą, Destruction, D.R.I., Whiplash, Ratos de Porao i Vader, miał również okazję wystąpić na festiwalach "Obscene Extreme", "True Thrash Fest Japan", "Metalmania" i "Metalfest".

Tagi: Terrordome
Komentarze
Dodaj komentarz »