zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 16 kwietnia 2021

Ennorath prezentuje klip do "Nano Soul Theory"

6.04.2021 16:04  autor: Verghityax, źródło: profil Ennorath na Facebooku

Krakowski Ennorath wypuścił teledysk do utworu "Nano Soul Theory" z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "The Virtuous Villainy". Wydawnictwo trafi do sprzedaży 15 kwietnia 2021 roku pod banderą wytwórni Szataniec.

"The Virtuous Villainy" to drugi longplay studyjny w dorobku zespołu. Znajdzie się na nim jedenaście kompozycji, które formacja zarejestrowała w "Impressive-Art Studio". Oprawę graficzną przygotował Paweł Kuranda z "Kuranda Studio".

Lista utworów:

1. Precibus (intro)
2. Nano Soul Theory
3. With Neophite's Fervour
4. Unnatural Selection
5. Quietus
6. Scavenger's Crib
7. The Virtuous Villainy
8. Fratricidal
9. Selective Alliance
10. Governor of Ruins
11. A Walk Throug the Embers (outro)

Ennorath powstał w roku 2011. Od początku kapeli przewodzi gitarzysta Paweł Kalarus. Po kilku przetasowaniach personalnych wykrystalizował się skład, który uzupełnili Krzysztof Synowski na drugiej gitarze, Aśka K. na wokalu, Adam Drewniak na basie i Zbigniew Grabowski na perkusji. Wspólnie muzycy nagrali swój pierwszy longplay studyjny, pt. "Arcans of Modern Hero". Ukazał się on 27 czerwca 2015 roku.

Rok później nastąpiła zmiana na stanowisku basisty: miejsce Adama Drewniaka zajął Maciej Makoś. Po kilkunastu miesiącach z grupą rozstał się również perkusista. Nowym bębniarzem Ennorath został Kamil Bagiński z Vane.

Tagi: Ennorath
Komentarze
Dodaj komentarz »