zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 10 kwietnia 2021

"From Hell to Cracow" po raz drugi

6.03.2018 09:19  autor: Verghityax, źródło: profil Ennorath na Facebooku

W krakowskim klubie "Zaścianek" odbędzie się 10 marca 2018 roku druga edycja "From Hell to Cracow". Zagrają na niej formacje Deadpoint, Steel Habit, Ennorath, Doomsday i Sutener.

Deadpoint powstał w 2010 roku we Wrocławiu z inicjatywy gitarzysty Łukasza Jurkiewicza i perkusisty Michała Wasilewskiego. Zespół promuje swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "The Art Of Deception". Materiał zarejestrowany został w "Perlazza Studio" i "Maq Records". Miksami zajął się duński producent Jacob Hansen.

Steel Habit pochodzi z Warszawy i gra mieszankę heavy i thrash metalu. W ciągu ośmiu lat działalności formacja dorobiła się trzech wydawnictw: demówki oraz EP-ek "Eyes From The Mirror" i "Dehumanized".

Krakowski Ennorath promuje swój debiutancki album, zatytułowany "Arcans of Modern Hero". Jego premiera odbyła się w czerwcu 2015 roku. Płyta miała się ukazać z wokalami Gawrona, jednak po jego odejściu muzycy wrócili do studia, by swoje ścieżki wokalne zarejestrowała nowa wokalistka, Aśka.

Doomsday to metalowa formacja z Krakowa, której początek datuje się na 2012 rok. Dotychczas muzycy zarejestrowali jedno wydawnictwo: debiutancką EP-kę, pt. "Cortege of Doom". w 2018 roku kwartet planuje wypuścić swój pierwszy longplay studyjny.

Sutener to projekt muzyków takich formacji jak Bleesing Ov Fire, Shartten, Gnida i Thy Disease. Jego założeniem jest granie rock and rolla połączonego z brutalnym metalem. W roku 2018 zespół planuje wejść do studia, aby zarejestrować debiutancką EP-kę.

10.03 - Kraków, "Zaścianek"
Start: 18:00
Bilety: 15 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »