zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 12 kwietnia 2021

Accept ogłosił trasę koncertową po Europie

8.04.2021 16:17  autor: Verghityax, źródło: Metal Mind Productions

Accept ogłosił europejską trasę koncertową, promującą album "Too Mean to Die". W przedsięwzięciu udział wezmą również Phil Campbell and the Bastard Sons i Flotsam and Jetsam. W Polsce zaplanowano jeden występ, odbędzie się on 2 lutego 2022 roku w klubie "Progresja Music Zone" w Warszawie.

"Too Mean to Die" to szesnasty longplay studyjny w dorobku Accept. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 29 stycznia 2021 roku za sprawą Nuclear Blast. Materiał zarejestrowany został w Nashville. Produkcją zajął się Andy Sneap. Okładkę przygotował Gyula Havancsak.

Accept wydał w kwietniu 2019 roku singiel "Life's a Bitch". Na drugiej stronie winylowego nośnika znalazło się koncertowe wykonanie "Restless and Wild".

Na krótko przed wypuszczeniem "Life's a Bitch" muzycy Accept poinformowali, że nowym basistą zespołu został Martin Motnik z Code of Perfection. Zastąpił on na tym stanowisku Petera Baltesa, który rozstał się z grupą w listopadzie 2018 roku.

Phil Campbell and the Bastard Sons - zespół Phila Campbella z Motorhead - nadal promuje swój ostatni album studyjny, pt. "We're the Bastards". Premiera płyty miała miejsce 13 listopada 2020 roku pod banderą Nuclear Blast.

Na "We're the Bastards" znalazło się trzynaście kompozycji, które zespół zarejestrował w "Stomp Box Recording Studios". Miksy i mastering wykonał Soren Andersen w "Medley Studio".

Phil Campbell and the Bastard Sons powstał w 2013 roku. W skład grupy, oprócz Phila Campbella, weszli trzej jego synowie: Todd, Dane i Tyler, a także wokalista Neil Starr. Początkowo zespół grał przede wszystkim covery Motorhead oraz ulubione klasyki Phila Campbella, w tym utwory z repertuaru Black Sabbath, Led Zeppelin, Teda Nugenta i Davida Bowie.

Weterani thrash metalu z Flotsam and Jetsam zapowiedzieli premierę swojego piętnastego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Blood in the Water". Ukaże się on 4 czerwca 2021 roku za sprawą AFM Records.

Na potrzeby wydawnictwa zespół przygotował dwanaście kompozycji. Miksami i masteringiem zajął się Jacob Hansen, który pracował już z formacją przy "The End of Chaos". "Blood in the Water" jest pierwszym dokonaniem grupy z Billem Bodilym na basie. Dołączył on do Flotsam and Jetsam w 2020 roku, zastępując Michaela Spencera.

2.02.2022 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Start: 20:00
Bilety: 150 zł (przedsprzedaż) i 170 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »