zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 21 października 2021

Teledysk do akustycznego "Aeon of Cold" Wolfheart

16.04.2021 16:12  autor: Verghityax, źródło: profil Wolfheart na Facebooku

Wolfheart zaprezentował teledysk do akustycznej wersji utworu "Aeon of Cold" ze swojego ostatniego wydawnictwa studyjnego: EP-ki "Skull Soldiers". Ukazała się ona 5 marca 2021 roku za sprawą Napalm Records.

Na "Skull Soldiers" znalazły się cztery kompozycje. Dwie z nich - tytułowa oraz "Hereditary" - to zupełnie nowy materiał, który powstał w "Deepnoise Studios". Pozostałe utwory to akustyczna wersja "Aeon of Cold" z albumu "Shadow World" oraz koncertowe wykonanie "Reaper". Za miksy i mastering odpowiada Juho Raiha. W "Skull Soldiers" gościnnie zaśpiewał Petro Solovey z ukraińskiej grupy Wolfanger.

Lista utworów:

1. Skull Soldiers
2. Hereditary
3. Aeon of Cold
4. Reaper

W 2019 roku - po pięciu latach współpracy - z zespołem rozstał się gitarzysta Mika Lammassaari. Jego miejsce zajął Vagelis Karzis, były muzyk Rotting Christ.

Wolfheart powstał w 2013 roku jako solowy projekt Tuomasa Saukkonena, jednak już rok poźniej przekształcił się w pełnoprawny zespół. Do założyciela grupy dołączyli basista Lauri Silvonen, perkusista Joonas Kauppinen i gitarzysta Mika Lammassaari.

Tagi: Wolfheart
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Teledysk do akustycznego "Aeon of Cold" Wolfheart
Spike (gość, IP: 83.31.23.*), 2021-04-17 15:38:45 | odpowiedz | zgłoś
hm akustyczne ''My Kantele'' (amorphis) to zdecydowanie nie jest