zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 25 września 2021

Perkusista Exodus walczy z rakiem

16.04.2021 13:03  autor: Verghityax, źródło: profil Exodus na Facebooku

Tom Hunting, perkusista Exodus, poinformował, że zdiagnozowano u niego raka płaskonabłonkowego żołądka. 13 kwietnia 2021 roku muzyk rozpoczął terapię, która ma pomóc mu zwalczyć chorobę.

Exodus, Katowice 12.11.2016, fot. Verghityax
Exodus, Katowice 12.11.2016, fot. Verghityax

Tom Hunting komentuje: "Dziś rozpoczynam terapię raka płaskonabłonkowego. To nowotwór przewodu pokarmowego, który w lutym zdiagnozowano w górnej części mojego żołądka. Dzielę się z wami tą wiadomością, aby zwiększyść świadomość społeczną - jeżeli macie długotrwałe problemy z żołądkiem albo przełykiem, proszę, przebadajcie się. Nie boję się o tym mówić. Jeśli moje słowa sprawią, że komuś to pomoże albo ktoś przekaże mi istotną informację na ten temat, to wszyscy na tym skorzystamy. Kiedy potrafisz nazwać swojego wroga, jesteś o jeden krok bliżej do zniszczenia go.

To była zła wiadomość. Dobra jest taka, że czuję się świetnie pod względem fizycznym. Obiję tego raka niczym werbel, który wisi mi szmal! Pomagają mi świetni lekarze i system opieki zdrowotnej. Jestem gotów do walki".

W listopadzie 2020 roku Exodus zapowiedział premierę swojego jedenastego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Persona Non Grata". Wydawnictwo ukaże się latem 2021 roku, pod banderą Nuclear Blast Records.

Materiał na "Persona Non Grata" zarejestrowany został w Lake Almanor. Produkcją zajął się sam zespół z pomocą inżyniera dźwięku Steve'a Lagudiego. Miksami zajął się Andy Sneap. W sesji gościnnie wziął udział Rick Hunolt, dawny gitarzysta Exodus.

Tagi: Exodus
Komentarze
Dodaj komentarz »