zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 25 czerwca 2022

"Cursed Songs" Blues for Neighbors do odsłuchania

7.05.2021 13:36  autor: Krasnal Adamu, źródło: profile Blues for Neighbors i Road Rat Records na Facebooku

Do odsłuchania udostępniony został drugi album wrocławskiego duetu Blues for Neighbors. Wytwórnia Road Rat Records wydała "Cursed Songs" 3 maja 2021 roku.

Blues for Neighbors tworzą gitarzyści i wokaliści posługujący się inicjałami PO i MG. Drugi z nich znany jest z wrocławskiego zespołu Prąd. Swój styl duet określa m.in. jako dark folk i Americanę. Formacja zadebiutowała wydanym 10 kwietnia 2020 roku albumem zatytułowanym po prostu "Blues for Neighbors".

Wkrótce po premierze pierwszego długograja duet poinformował, że pracuje nad kolejnymi piosenkami. W marcu 2021 roku ogłosił, że jego drugi album jest już gotowy. Sesja nagraniowa "Cursed Songs" odbyła się w "Different Places Studio". MG napisał teksty oraz wykonał partie wokalne, gitarowe i syntezatorowe. PO pełnił obowiązki gitarzysty i wokalisty. Obaj członkowie zespołu są autorami muzyki. Miksy i mastering wykonał - podobnie jak w przypadku poprzedniego albumu duetu - Radek Sławuta z "So High Records". Oprawą graficzną zajął się Kamil Boettcher.

Lista utworów:

1. We, the Sinners
2. Crawling in the Mud
3. Unholy
4. There's a Place for Me in Hell
5. Tomorrow I'll Be Far Away from Home
6. Shore
7. The Devil Went Down to the Town
8. Jack Lake
9. Blue Canyon

Komentarze
Dodaj komentarz »