zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 19 czerwca 2021

Odraza zapowiedziała premierę albumu "Acedia"

8.05.2021 13:10  autor: Verghityax, źródło: Godz Ov War Productions

Odraza zapowiedziała premierę swojego trzeciego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Acedia". Wydawnictwo ujrzy światło dzienne 21 maja 2021 roku, pod egidą Godz Ov War Productions.

Materiał zarejestrowany został w "Impressive-Art Studio".

Dyskografię Odrazy zamyka "Rzeczom", drugi longplay studyjny w dorobku duetu. Na jego zawartość złożyło się dziesięć kompozycji.

Outre, Katowice 9.05.2015, fot. Verghityax
Outre, Katowice 9.05.2015, fot. Verghityax

Odraza powstała w 2009 roku. W jej skład weszli Stawrogin i Priest, obaj udzielający się w Massemord i Totenmesse. Debiutancki album, pt. "Esperalem tkane", ujrzał światło dzienne 15 kwietnia 2014 roku za sprawą Arachnophobia Records.

Rok później światło dzienne ujrzał koncertowy album, pt. "Kir". Zawiera on nagranie z występu Odrazy, który miał miejsce na terenie Fabryki Oskara Schindlera "Emalia". Na płycie znalazł się jeden dwudziestominutowy utwór napisany na potrzebę "Pamiętaj z nami", cyklu wydarzeń zorganizowanego przez "Muzeum Historyczne Miasta Krakowa". Kompozycja stanowiła ścieżkę dźwiękową do filmu nakręconego ukrytą kamerą przez żołnierza AK Tadeusza Franiszyna w obozie koncentracyjnym w Płaszowie.

Tagi: Odraza
Komentarze
Dodaj komentarz »