zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 19 czerwca 2021

Szczegóły albumu "Acedia" Odrazy

14.05.2021 13:19  autor: Verghityax, źródło: Godz Ov War Productions

Wytwórnia Godz Ov War Productions poinformowała, że nadchodzący album Odrazy, zatytułowany "Acedia", będzie EP-ką. Materiał zrealizowany został we współpracy z "Muzeum Historycznym Miasta Krakowa" i ujrzy światło dzienne 21 maja 2021 roku.

Skomponowany na potrzeby EP-ki materiał stanowić będzie integralną część wystawy, pt. "Współistnienie". Jest ona poświęcona wpływowi pandemii wirusa SARS-CoV-2 na społeczeństwo. Sesja nagraniowa miała miejsce w "Impressive-Art Studio". W charakterze gościa na wokalu wystąpił Wiktor Sendorek.

Lista utworów:

1. Acedia I

Winylowe wydanie zawierać będzie dodatkową kompozycję, pt. "Acedia II".

Odraza powstała w 2009 roku. W jej skład weszli Stawrogin i Priest, obaj udzielający się w Massemord i Totenmesse. Debiutancki album, pt. "Esperalem tkane", ujrzał światło dzienne 15 kwietnia 2014 roku za sprawą Arachnophobia Records.

Rok później światło dzienne ujrzał koncertowy album, pt. "Kir". Zawiera on nagranie z występu Odrazy, który miał miejsce na terenie Fabryki Oskara Schindlera "Emalia". Na płycie znalazł się jeden dwudziestominutowy utwór napisany na potrzebę "Pamiętaj z nami", cyklu wydarzeń zorganizowanego przez "Muzeum Historyczne Miasta Krakowa". Kompozycja stanowiła ścieżkę dźwiękową do filmu nakręconego ukrytą kamerą przez żołnierza AK Tadeusza Franiszyna w obozie koncentracyjnym w Płaszowie.

Tagi: Odraza
Komentarze
Dodaj komentarz »