zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 19 czerwca 2021

Riverside zapowiedział jubileuszowe koncerty

12.05.2021 16:11  autor: Verghityax, źródło: profil Riverside na Facebooku

Formacja Riverside zapowiedziała cztery letnie koncerty z okazji jubileuszu 20. rocznicy rozpoczęcia działalności. Odbędą się one 13 sierpnia 2021 roku w Gdańsku, 20 sierpnia we Wrocławiu, 21 sierpnia w Warszawie i 22 sierpnia w Krakowie.

Riverside, Katowice 27.04.2017, fot. Verghityax
Riverside, Katowice 27.04.2017, fot. Verghityax

W oświadczeniu zespołu czytamy: "Kochani, w tym roku obchodzimy nasze 20-lecie. Chcielibyśmy je uczcić i spotkać się z Wami na czterech koncertach w sierpniu. Co Wy na to?

Wiemy, że czasy są jakie są, ale zagramy dla Was jedynie na dużych otwartych przestrzeniach z zachowaniem wszystkich niezbędnych zasad bezpieczeństwa i wymogów sanitarnych.

Razem z nami (na wszystkich koncertach) wystąpią między innymi Collage oraz Mick Moss z Antimatter.

Sprzedaż biletów wystartuje już za tydzień. Wtedy też podamy Wam dokładne miejsca koncertów.

To jak, widzimy się?"

Riverside nadal promuje swój ostatni album studyjny, zatytułowany "Wasteland". Jest to pierwsze dokonanie grupy bez udziału gitarzysty Piotra Grudzińskiego. Sesja nagraniowa odbyła się w warszawskim "Studiu Serakos" pod okiem Magdy i Roberta Srzednickich. Okładkę przygotował Travis Smith. Zespół zarejestrował materiał jako trio. Płyta ukazała się 28 września 2018 roku za sprawą Mystic Production w Polsce oraz Inside Out Music w pozostałych krajach.

Komentarze
Dodaj komentarz »