zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 26 września 2021

Infernal War na "The Return of the Black Plague: Chapter I"

29.05.2021 09:36  autor: Verghityax, źródło: Black Silesia Productions

Agencja Black Silesia Productions wraca z letnim cyklem koncertowym, pod szyldem "The Return of the Black Plague". Na pierwszej odsłonie, która odbędzie się 19 czerwca 2021 roku w katowickiej "Fabryce Porcelany", wystąpią Infernal War, Embrional, Dagorath i Sepulchral Cult.

Infernal War, Katowice 22.04.2017, fot. Verghityax
Infernal War, Katowice 22.04.2017, fot. Verghityax

Blackmetalowy Infernal War nadal ogrywa materiał z ostatniego wydawnictwa, pt. "Axiom". Jest to trzeci longplay studyjny w dorobku grupy. Jedenaście utworów, które znalazły się na płycie, zostało nagrane, zmiksowane i zmasterowane w studio "No Solace" pod okiem M. z Mgły i Kriegsmaschine. Premiera albumu odbyła się 17 kwietnia 2015 roku za sprawą Agonia Records.

Embrional promuje obecnie swój trzeci longplay studyjny, pt. "Evil Dead". Ukazał się on 10 stycznia 2019 roku własnym sumptem zespołu w nakładzie tysiąca egzemplarzy. Materiał zarejestrowany został pod okiem Arka Malczewskiego z "Sound Division Studio". Okładkę przygotował Rafał Wechterowicz.

Dagorath to blackmetalowy kwartet z Bydgoszczy. Formacja ma na swoim koncie dwie EP-ki, longplay studyjny oraz split "Under the White Flame" z Mordhell, Occultum i Czortem. Split zamyka dotychczasową dyskografię grupy.

Sepulchral Cult przywiezie materiał ze swojego pierwszego longplaya studyjnego, pt. "Immurement, Spirits and Graveyard Chants". Wydawnictwo ukazało się 8 lutego 2021 roku na CD za sprawą Putrid Cult i na płycie analogowej dzięki Goatowarex. Za miksy i mastering odpowiada D. B.

19.06 - Katowice, "Fabryka Porcelany"
Start: 17:00
Bilety: 80 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »