zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 8 grudnia 2021

Koncert Aquilli i Okrutnika przełożony na czerwiec

31.05.2021 15:54  autor: Verghityax, źródło: Black Silesia Productions

Koncert zespołów Aquilla, Okrutnik i Rascal, który miał się odbyć 22 maja 2021 roku, przeniesiony został na 5 czerwca. Jednocześnie organizator poinformował, że zamiast Black Hosts wystąpi Crippling Madness. Wydarzenie odbędzie się na letniej scenie warszawskiego klubu "VooDoo".

Harmonogram koncertu:

18:00: Rascal
19:00: Okrutnik
20:00: Crippling Madness
21:00: Aquilla

Aquilla to warszawski zespół heavymetalowy, który rozpoczął działalność w 2015 roku. Debiutancki album grupy, zatytułowany "The Day We Left Earth", ukazał się dwa lata później. Obecnie kwintet ogrywa materiał z EP-ki "Saviors of the Universe".

Crippling Madness to thrashmetalowa formacja z Białej Podlaskiej. W roku 2015 kwintet zadebiutował demówką, pt. "Bestialski rzeźnik". Cztery lata później grupa wydała swój pierwszy longplay studyjny, pt. "Ponad zwłokami". Ukazał się on za sprawą Putrid Cult.

Okrutnik przyjedzie ze swoim pierwszym longplayem studyjnym, pt. "Legion Antychrysta". Płyta ujrzała światło dzienne 2 listopada 2020 roku za sprawą Ossuary Records. Na albumie znalazło się osiem kompozycji, które wyprodukował i zmiksował Eryk Kula, gitarzysta grupy. Mastering wykonał Janusz Grabowski w "HiGain Studio".

Stołeczny Rascal łączy w swojej twórczości wpływy heavy i speed metalu. 12 lutego 2021 roku światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka kwintetu, pt. "Headed Towards Destruction". Materiał trafił do sprzedaży za sprawą Ossuary Records.

Komentarze
Dodaj komentarz »