zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 4 października 2022

Koncert The Stubs i CF98 przeniesiony na wrzesień

16.06.2021 09:15  autor: Verghityax, źródło: Soulstone Gathering

Krakowski koncert zespołów The Stubs, CF98 i Stay Nowhere, który miał się odbyć 17 czerwca 2021 roku w "Hype Parku", przeniesiony został na 9 września 2021 roku. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Jest to wydarzenie z cyklu "Road to Soulstone Gathering Festival 2022".

The Stubs promować będzie EP-kę studyjną, zatytułowaną "Make The Stubs Dead Again". Premiera na nośniku fizycznym miała miejsce 1 kwietnia 2021 roku nakładem Instant Classic. Materiał zarejestrowany został w klubie "Pogłos", produkcją zajął się Olek Orłowski. Na EP-ce znalazły się cztery kompozycje, w tym cover "Poor Black Mattie" R.L. Burnside'a.

Krakowski CF98 nadal ogrywa swój piąty longplay studyjny, zatytułowany "Story Makers". Na potrzeby wydawnictwa kwintet przygotował trzynaście autorskich kompozycji oraz cover "Bleeding" Ignite. Materiał został zarejestrowany w stołecznym "Mustache Ministry Studio", premiera płyty miała miejsce 1 czerwca 2017 roku nakładem Anteny Krzyku.

W kwietniu 2019 roku Stay Nowhere wypuścił "Run" - kolejny singiel po "Kill Me", który z kolei ujrzał światło dzienne w styczniu 2019 roku. Materiał zarejestrowany został w listopadzie 2018 roku w "Czerpak Studio" pod okiem Jana Hermana, który odpowiada również za miksy. Masteringiem zajął się Bob Cooper.

Stay Nowhere pochodzi z Krakowa i gra hardcore punk. W 2016 roku ukazała się debiutancka demówka zespołu. Rok później trio wypuściło longplay studyjny, zatytułowany po prostu "Stay Nowhere".

9.09 - Kraków, "Hype Park"
Bilety: 59 zł (regularna przedsprzedaż) i 69 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »